چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۵/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۰۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ساعت ۲۱:۱

موفقیت «صفی» در تنیس نمایی از توانمندی ورزش بانوان ایران است

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: موفقیت مشکات الزهرا صفی در تنیس، نمایی دیگر از توانمندی ورزش بانوان ایران است.
موفقیت «صفی» در تنیس نمایی از توانمندی ورزش بانوان ایران است,

به گزارش خبرگزاری مهر، مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در مراسم بدرقه مشکات الزهرا صفی بانوی تاریخ ساز ورزش ایران و تجلیل از پیشکسوتان تنیس، موفقیت بانوان ایرانی در رویدادهای رقابتی در عرصه های قاره ای و جهانی را مهم ارزیابی کرد و افتخارآفرینی آنها را بیانگر توانمندی فنی و نشانه ی اعتلای فرهنگی کشور دانست و تصریح کرد : وزارت ورزش و جوانان از قهرمانان و افتخار آفرینان ورزش کشور حمایت

می کند و باعث خوشحالی است که یک بانوی جوان در رشته تنیس با عملکردی قابل ستایش ، به عنوان اولین ایرانی توانست به رویداد گرند اسلم استرالیا راه یابد و این مهم توانمندی بانوان ایران در رشته تنیس را به منصه ظهور رساند .

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزشی جوانان از ورزش تنیس به عنوان یک ورزش خانواده محور نام برد و حمایت مادران قهرمانان را در پیشرفت فرزندانشان ستود و ابراز امیداری کرد که مشکات الزهرا صفی همچون معنای نام زیبای خود ، همواره در دنیای تنیس بدرخشد .

دکتر کاظمی پور حضور پیشکسوتان تنیس در کنار هم را مهم برشمرد و تجارب گذشتگان این رشته را در راستای توسعه و تعالی ورزش مهیج تنیس مهم برشمرد و در ادامه از حمایت های فدراسیون تنیس برای فراهم آوردن بستر مناسب برای پیشرفت این رشته به نیکی نام برد .

معاون توسعه ورزش بانوان در بخشی از سخنانش، اهمیت کیفی کاروان ایران برای حضور در بازی های آسیایی را مهم بر شمرد و تصریح کرد : یکی از اهداف در حوزه معاونت ورزش بانوان ، حمایت از ورزشکاران و رشته هایی است که در رویدادهای مختلف ، با عملکرد خود ، توسعه و پیشرفت را بروز دادند که این مهم مورد توجه قرار دارد و تنیس ایران هم با توجه به پیشرفت و روند رو به رشد و ارتقا جایگاه در رنکینگ جهانی ، شاخصه های خوبی را برای اعزام به بازی های آسیایی کسب کرده است که در جلسات ستاد عالی بازی ها ، بررسی خواهد شد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک