چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۵/۲۵/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۵۰۶۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ساعت ۲۰:۳۰

عربستان و بحرین میزبان مسابقات بین المللی کشتی شدند

عربستان و بحرین میزبان رقابت‌های کشتی رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امیدها شدند.
عربستان و بحرین میزبان مسابقات بین المللی کشتی شدند,

به گزارش خبرگزاری مهر، اتحادیه جهانی کشتی از این پس نام رده‌های سنی نوجوانان و جوانان را تغییر داده است. بر این اساس رقابت‌های نوجوانان به رقابت‌های زیر ۱۷ سال و رقابت‌های جوانان به رقابت‌های زیر ۲۰ سال تغییر نام یافتند. البته رقابت‌های زیر ۱۵ سال و زیر ۲۳ سال که در کشورمان به ترتیب به عنوان نونهالان و امیدها شناخته می‌شود نیز از قبل نامگذاری شده بودند.

در تقویم اتحادیه جهانی میزبانان رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی رده‌های سنی زیر بزرگسالان در سال ۲۰۲۲ مشخص شدند که از نکات جالب توجه، میزبانی دو کشور حاشیه خلیج فارس از این مسابقات است.

بر این اساس میزبانی رقابت‌های زیر ۱۷ سال (نوجوانان) و زیر ۲۳ سال (امید) به کشور عربستان و شهر ریاض سپرده شده که این رقابت‌ها طی روزهای ۲۹ خرداد تا ۵ تیرماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

همچنین مسابقات زیر ۱۵ سال (نونهالان) و زیر ۲۰ سال (جوانان) نیز در شهر منامه کشور بحرین و طی روزهای ۱۱ تا ۱۹ تیرماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

رقابت‌های کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۳۰ فروردین تا ۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در شهر اولان باتور مغولستان برگزار می‌شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک