دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱/۲۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۵۶۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ساعت ۱۳:۳۶

اقدام قاطع پلیس در طرح برخورد با خودروهای متخلف در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان از توقیف 12 دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت در اجرای طرح برخورد با خودروهای متخلف در این شهرستان خبر داد.
اقدام قاطع پلیس در طرح برخورد با خودروهای متخلف در اسفراین,

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری عصر اترک در اسفراین ، سرهنگ "مجید یگانه پور "با اعلام این خبر، گفت: این طرح با هماهنگی مراجع قضایی و در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و با تمرکز بر خودرو های متخلف در 24 ساعت گذشته به مرحله اجرا گذاشته شد.
وی افزود: در این طرح برخورد با حرکات نمایشی خودروها، ، دور دور زدن، ایجاد آلودگی صوتی، خودروهای دارای پلاک مخدوش، خودروهای دارای شیشه های دودی و فاقد مدارک برخورد شده است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه این طرح که با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی به مرحله اجرا در آمده است ،عنوان داشت: تاکنون با 12 خودرو و یک موتورسیکلت متخلف برابر قانون برخورد شده است.
فرمانده انتظامی با اشاره به اینکه وسایط نقلیه متخلف به پارکینگ دلالت شدند ،خاطرنشان کرد: روند برخورد با رانندگان خاطی و هنجار شکن بصورت ویژه در دستور کار انتظامی این شهرستان قرار دارد و این طرح به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک