چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰/۲۰/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۵۰۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ساعت ۹:۳۲

رئیس جمهور: هیچ کس نباید به خاطر فقر از آموزش و تحصیل باز ماند / در ۴ روز آینده ۷۰ درصد جمعیت ایران واکسینه می‌شوند

گروه استان‌ها- رئیس جمهور گفت: تا ۴ روز آینده ۷۰ درصد جمعیت واکسینه می‌شوند لذا از آموزش و پرورش درخواست دارم که با رعایت اصول بهداشتی به سمت آموزش حضوری پیش رویم.
رئیس جمهور: هیچ کس نباید به خاطر فقر از آموزش و تحصیل باز ماند / در ۴ روز آینده ۷۰ درصد جمعیت ایران واکسینه می‌شوند,
آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در آئین نمادین بازگشایی مدارس که در مدرسه فولادفر شهرری برگزار شد اظهار داشت: عدالت آموزشی نقش مهمی دارد و هیچ کس نباید به خاطر فقر از آموزش و تحصیل باز ماند.

وی افزود: دولت باید امکانات کافی برای تحصیل در اختیار دانش آموزان قرار دهد، به نحوی که تمامی افراد در جامعه از آموزش و علم آموزی بهره‌مند شوند لذا عدالت آموزشی امر بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به شعار ایران قوی در دولت سیزدهم گفت: امروز دانش آموزان نقش مهمی در تحقق شعار ایران قوی و ایفای این نقش دارند.

آیت الله رئیسی تصریح کرد : سال تحصیلی را با آموزش مجازی و حضوری آغاز خواهیم کردیم اما ممکن است در برخی مدارس امکان حضور دانش آموزان فراهم نباشد لذا تلاش می‌کنیم تا با حداقل جمعیت کلاس‌ها برگزار شود.

وی ادامه داد: افت تحصیلی یا ترک تحصیل برخی دانش آموزان به هیچ عنوان قابل قبول نیست بلکه باید نشاط، شادابی و هیاهوی دانش آموزان را شاهد باشیم.

رئیس جمهور ابراز داشت: صیانت از جان دانش آموزان و معلمان برای ما وظیفه است و امروز شرایطی فراهم شده که بسیاری از معلمان و حتی دانش آموزان واکسینه شدند اما هنوز تمام جامعه هدف آموزش و پرورش واکسینه نشدند و امیدواریم ظرف چند روز آینده شاهد واکسینه شدند افراد بیشتر باشیم.

آیت الله رئیسی تأکید کرد: در 4 روز آینده 70 درصد جمعیت واکسینه می‌شوند لذا از آموزش و پرورش درخواست دارم که با رعایت اصول بهداشتی به سمت آموزش حضوری پیش رویم.

انتهای پیام /ش

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک