شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲/۲۷/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۳۳۵۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ساعت ۱۲:۱۹
نماینده اسبق مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی :

صدور دستور ترور حاج قاسم، نتیجه قدرت نفوذ معنوی سردار بود / باید برای دشمنان داخلی فکری کرد

قاسم جعفری گفت: صدور دستور ترور ژنرال سلیمانی تنها بخاطر اقدامات بزرگ سردار در میدان نبرد نبود، بلکه بخاطر نفوذ قدرت معنوی او بود.
صدور دستور ترور حاج قاسم، نتیجه قدرت نفوذ معنوی سردار بود / باید برای دشمنان داخلی فکری کرد ,

به گزارش عصراترک، قاسم جعفری، نماینده اسبق بجنورد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در مراسم محوری بزرگداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی در بجنورد با بیان اینکه مکتب حاج قاسم باید به خوبی درک، تببین و تبعیت شود، اظهار داشت: اگر در این مسیر گام برداشته شود، رستگاری حتمی خواهد بود.

وی با تصریح بر اینکه جهان اسلام در فرودستی است، گفت:  نگاه به گذشته تمدن موجب افسوس می شود، چراکه در حال حاضر 51 کشور جهان که بیش از  50 درصد از جمعیتشان مسلمان هستند،  سهم کوچکی از تاثیرگذاری را در دنیا دارند.

جعفری جایگاه اقتصاد در جهان اسلام را وابسته به محصولات طبیعی از جمله نفت خواند و افزود:  این در حالی است که امروزه تحول و توسعه برپایه انسان محور بودن، نیروی انسانی و پرورش نیروی انسانی است که در حالی که تمدن اسلامی به این مهم توجه ندارد.

مدرس دانشگاه های تهران خاطرنشان کرد: طرح بحث های اقتصادی، اقتصاد مقاومتی، اقتصاد درون گرا از سوی مقام معظم رهبری طی چندسال به صورت متوالی قطعا در راستای تغییر این قضیه است.

جعفری یکی از دلایل اسفبار بودن جهان اسلام را حضور دشمنان داخلی در بین این امت خواند و گفت: از دشمن  جز دشمنی نباید انتظار داشت، اما در داخل افرادی هستند که صحنه را برای اثرگذاری دشمن فراهم می کنند که باید فکری به حال اینها کرد.

وی یادآور شد: اگر می خواهیم از این شرایط نجات پیدا کنیم باید در همه ابعاد تغییر ایجاد شود.

جعفری خاطرنشان کرد: حاج قاسم همان اندیشه و راهی بود که به دنبال تغییر ذهن امت اسلامی و ایجاد تحول در همه اموری بود که امت اسلامی را به اوج برساند، بنابریان چنین فردی باید مورد هدف دشمن باشد.

وی گفت: حاج قاسم سلیمانی در گام نخست تحقق عملی محور مقاومت به الهام از مولا و رهبری عمل کرده بود و صاحب نظران خوب می دانند که تشکیل محور 350 میلیون نفری به عنوان محور مقاومت نیاز به یک ابر ژنرال دارد.

جعفری تاکید کرد: صدور دستور ترور ژنرال سلیمانی تنها بخاطر  اقدامات بزرگ سردار در میدان نبرد نبود، بلکه بخاطر نفوذ قدرت معنوی او بود.

دکترای فقه و اصول مبانی اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر سه نوع جنگ سخت، نیمه سخت و نرم وجود دارد، گفت: در حال حاضر استراتژی دشمن به جای حذف، هضم کردن است و امروز دشمن با نبرد سایبری بر دنیا حکومت دارد.

نماینده اسبق مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان جهان اسلام با روشهای الکترونیک و جنگ های سایبری دنیا را مدیریت می کند که سالهاست آنها را طراحی کرده است.

جعفری یادآور شد: دشمن در ابتدا استراتژی هضم را جلو می برد، در صورتی که به نتیجه نرسد، واژه حذف را انتخاب می کند.

مدرس دانشگاه های تهران گفت: حاج قاسم یکی از افرادی بود که هیچ راهی برای اینکه دشمن بتواند آن ر ا تحت کنترل خود بگیرد نگذاشته بود بنابرین دشمن استراتژی حذف را انتخاب کرد.

جعفری بیان داشت: دشمن به خوبی سرمایه های کشور را شناسایی می کند و آنها را تحت نظر دارد، بنابراین باید از این افراد مراقبت کنیم و نسبت به آنها حساس باشیم که حوادثی همچون شهید فخری زاده در داخل مرز خودمان رقم نخورد.

وی  خاطرنشان کرد: در انتخاب سرنوشت سازی که در کشور پیش رو است، مردم باید با دقت انتخابی را داشته باشند که در جهت حرکت در مسیر حاج قاسم باشد.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک